نمایشگاه مجازی ایران جابکس

کارت وفا داری , کارت لویالتی , باشگاه مشتریان رایگان , شبکه تخفیف , باشگاه مشتریان , برنامه های وفا داری مشتریان , برنامه های وفا داری

نمایشگاه مجازی ایران جابکس

نمایشگاه مجازی ایران جابکس
کارت وفا داری , کارت لویالتی , باشگاه مشتریان رایگان , شبکه تخفیف , باشگاه مشتریان , برنامه های وفا داری مشتریان , برنامه های وفا داری Average rating: 5, based on 5 with 189000 reviews

نمایشگاه مجازی ایران جابکس

بخش مجازی سومین نمایشگاه بین المللی کار ایران (ایران جابکس) از تاریخ بیست و هشتم شهریور به مدت دو هفته با ارائه برنامه‌های متنوعی در حوزه‌های مرتبط با اشتغال و کاریابی برگزار خواهد شد. 

 ایران جابکس مجازی با ارائه یک فضای سه بعدی و تعاملی حس بازدید از نمایشگاه حضوری را به شرکت کنندگان می دهد. در این نمایشگاه هزاران فرصت شغلی برای بازدیدکننده‌ها در دسترس خواهد بود و از این جهت ایران جابکس بزرگترین رویداد استخدامی آنلاین کشور محسوب می‌شود.

بازدیدکنندگان برای بازدید از نمایشگاه تنها به یک لپتاپ یا یک گوشی هوشمند نیاز دارند و می‌توانند در یک فضای تعاملی سه بعدی و زنده از غرفه‌های مختلف بازدید کرده، با شرکت‌های مختلف ارتباط برقرار کنند و یا مصاحبه شغلی انجام دهند. برنامه‌های جذاب و متنوعی از جمله جلسات کنفرانس و سخنرانی‌ها ، مشاوره شغلی برای کارجوها و همچنین جلسات B2B در طول برگزاری نمایشگاه برای مخاطبین ارائه می‌شود.
 

 دانلود کاتالوگ نمایشگاه مجازی
مشاهده دموی نمایشگاه مجازی


در صورت علاقمندی به شرکت در نمایشگاه مجازی ایران جابکس می‌توانید با پر کردن فرم زیر اقدام به رزرو غرفه کنید.

باتوجه به محدودیت غرفه‌های ویژه نمایشگاه، اولویت دریافت غرفه با شرکت کنندگانی است که زودتر نسبت به تکمیل و ارسال فرم زیر اقدام نموده و توسط دبیرخانه پیش ثبت نام ایشان مورد تایید قرار گرفته باشد.

فرم زیر صرفا پیش ثبت نام بوده و برای ثبت نام نهایی باید نسبت به تکمیل فرم های نمایشگاهی پس از تایید دبیرخانه اقدام نمایید.

فرم ثبت نام
*    
*    
*    
*